Author: w***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجنننننن حرفيا وكبير على فكره ماشاءالله بس الغريب انه وصلني بدون سلك الشاحن كل اغراضه موجوده الا سلك الشاحن!!!!! غريب جدددا
顏色: 灰色
Price: HK$1,408.00
| Material | Glass |
| Screen Resolution | 2160x1620 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 12.7" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 12.7" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 8000-8999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25090651521598201 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: w***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: يجنننننن حرفيا وكبير على فكره ماشاءالله بس الغريب انه وصلني بدون سلك الشاحن كل اغراضه موجوده الا سلك الشاحن!!!!! غريب جدددا
顏色: 灰色